Локації

Увага! У програмі можуть бути зміни! 🙂

Лекційна поляна
МК поляна
Творча поляна
Історична поляна
Події без локацій
Головна сцена 
Ватра (Вогнище)

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ:

Лекційна поляна 

11 серпня 

12:00

Можливості подорожувати для молоді (ФРІ)

13:00

Кіпр – що, де, коли? (Сергій Озеров)

14:00

Харчування у походах (Євген Михайлевський)

15:00

Волонтерство на міжнародних конференціях (Анастасія Гордієвич)

16:00

Зустрічі з дикими тваринами (Слідопити Маріна та Вова Яроцькі)

17:00

1001 км по Чорнобильській зоні: Розповіді сталкера (Артем Алексеєв) 

18:00

Бюджетні подорожі по Норвегії (Інна Журавель)

21:00

Зорепад Персеїди: Розповіді астронома

12 серпня 

09:00

Подорожі вітрильною яхтою: міфи та реальність (Олексій Пилипенко)

10:00

Як в поході використовувати речі не за призначенням і кайфувати від цього (Віталій Мельничук, YouTube “Диванный виживальщик”)

11:00

Безпека самостійних жіночих подорожей (Гнетнева Катерина)

13:00

Фокуси в спорядженні (Гліб Скоробогатов, YouTube “AdapterPRO”)

14:00

Мандри світ за очі, блоггінг і найкраще спорядження світу (Антон Прохоров, YouTube “ПроПоходи”)

МК поляна

11 серпня 

12:00

МК “Як читати історії в слідах” (Слідопити Марина і Вова Яроцькі)

13:00

МК з тайського масажу 

15:00

Функціональна калістеніка

16:00

МК з Трайблу 

16:00

МК Плетіння ловців снів

18:00

МК з першої допомоги (Червоний Хрест)

18:00

Акро-йога (Vedalife) 

12 серпня 

09:00

Хатха Йога (Vedalife) 

10:00

МК з виживання

13:00

МК по самообороні

14:00

МК масаж шийно-комірцевої зони

Творча поляна 

11 серпня 

12:00

Аквагрім

14:00

Мехенді (до 18:00)

14:00

МК з малювання акриловою фарбою (Червоний хрест)

15:00

Поетична галявина (Іван Сенін, Олександр Кудь, Аліса Волкова, Деніза Глезіна та інші)

16:00

English Speaking Club (до 19:00)

12 серпня 

09:00

Духовна практика “Барми: давньо-слов'янський енергетичний оберіг” (Євген Челомбитько)

10:00

МК з плейбек-театру (Вахтери)

13:00

МК від актерсько-психологічного курсу

Історична поляна

11 серпня

13:00

Історичний виступ – Колектив Калинонька

13:00

МК в'язання етно віників

13:00

Показовий виступ козаків

13:00

Історичні бої в Soft-снарядженні

14:00

МК/Лекція Стрільба з лука

15:00

Стрільба з лука

16:00

Турнір зі стрільби з лука (до 20:00)

16:00

Лекція “Комплекс обладунку та озброєння в епоху Середньовіччя”

16:00

Показовий виступ історичних боїв (до 18:00)

12 серпня 

10:00

Лекція “Озброєння і організація військ монголо-татар і кипчаків” 

10:30

Показовий виступ історічніх боїв

11:00

Історичні бої в Soft-снарядженні

Події без локацій

11 серпня 

Від початку-до кінця

Фотосушка (беріть ваші фотографії!:)

Орієнтовно з 15:00

Переправа серед дерев (Wandered)

Орієнтовно з 15:00

Сплави на байдарках 

Орієнтовно з 15:00

Екскурсія по НПП “Гомільшанські ліси”

16:00

Флай йога

17:30

Надягаємо костюми для Фрік-Параду!

17:30

Починаємо одружувати!

18:30-20:00

Квест від ENCOUNTER 

20:00-21:00

Фрік-Парад, Нагородження за найкращий костюм та переможців квесту

12 серпня 

23:00-01:00

Телескоп: Дивимось на зорі

08:00

Зарядка + купання + снiданок

11:45

Нагородження за найкреативніше весілля!

12:00

Індійське свято фарб – ХОЛІ!

Головна сцена

11 серпня 

14:00

Поетичний виступ Еда Попова

14:30

Трайбл

15:00

Естрадний гіпноз

15:45

Медитативна музика, хендпан та флейта

16:00

Спектакль від актерсько-психологічного курсу

17:00

Busicama

18:00

Pororoka (Київ)

19:00

Плейбек-театр “Вахтери” 

21:00

Ніцше плакал

22:00

Bo i Bro 

23:00

Green Milk Company

12 серпня 

09:00

Третій колодець 


Ватра 

(головне вогнище)

12 серпня 

00:00

Fire Show 

01:00

Музичний Jam

Учасники 

Дивіться також

Більше інформації про #NametFEST, як то деталі локацій та як до них дістатись, а також про організаторів та партнерів по посилання нижче :)