Шановні партнери!

Пропонуємо взяті участь найбільшому туристичному фестивалі #NametFEST!

За підсумками двох проведених минуло-річних фестивалів, NametFEST став найбільшим туристичним фестивалем в Україні і продовжує кожен рік збільшувати аудиторію. Та враховуючи успішність минуло-річного фестивалю (ми зібрали біля 2 тисяч гостей з різних куточків країни) та купу позитивних відгуків, цього року ми очікуємо зібрати аудиторію біля 5-ти тисяч чоловік.

Партнерство з #FINDWAY

Працюючи над програмою третього фестивалю, ми орієнтовані на розширення партнерської співпраці, і хочемо розділити наш успіх з однодумцями – організаційними, інформаційними, творчими та фінансовими партнерами. Тож ми пропонуємо:

  1. Включення Вашої організації до складу партнерів фестивалю;
  2. Надання місця для розташування промо-продукції, проведення тематичних заходів, якщо вони відповідають формату фестиваля;
  3. Розміщення вашого логотипу а також інформації про вашу організацію на всіх наших ресурсах (Официйній сайт проекту FINDWAY та фестивалю NametFEST ( біля 10к відвідувачів/міс), Facebook група та зустріч (біля 2к) Instagram (8к+), YouTube (1к+)
  4. Можливість встановлення ваших власних інформаційних банерів на локації фестивалю.
  5. Інформаційну та промоційну підтримку для Ваших проектів;
  6. Інші можливості, які будуть обговорені додатково.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО ПРО МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ НИЖЧЕ

Що таке #NametFEST?!

«NametFEST» - найбільший безкоштовний туристичний фестиваль від проекту #FINDWAY, який вже третій рік поспіль проходить біля м. Зміїв, що на Харківщині. Цього року подія відбуватиметься 11-12 серпня на теренах Зміївського городища, та по традиції у пік зорепаду Персеїди! Як завжди програма буде перенасичена купою цікавих лекцій від незвичайних людей, майстер-класів, ігор та активностей, й звісно ж виступів відомих музичних гуртів!

ІДЕЯ ФЕСТИВАЛЮ

«NametFEST» - це перший в Україні наметовий фестиваль, який має на меті зібрати якнайбільше мандрівників і туристів з усієї України в одному місці. Ми орієнтовані на популяризацію i розвиток українського туризму, поширення ідеї активного та здорового образу життя, саморозвитку та сприянню реалізації творчого потенціалу молоді.

Наш фестиваль цікавій не лише для туристів, а й для людей, які не байдужі до активного відпочинку. Саме тому минуло-річний фестиваль мав великий успіх та зібрав аудиторію понад 2000 чоловік, що зробило його найбільшим туристичнім фестивалем України.

Більше інформації та матеріалів у посиланнях нижче:

Є питання?!

Ми будемо раді допомогти Вам!